Naujienos

2017-12-21

„Meridiane“ atidaryta jūrinių laikrodžių ekspozicija

"Meridiano“ restorane atidaryta unikalių istorinių jūrinių laikrodžių bei įvairių prietaisų paroda „Tarp vandenų ir dangaus“, kurią parengė Klaipėdos laikrodžių muziejus.

2017-05-12

"Meridiano" restoranas atveria duris naujam sezonui

Klaipėdos miesto simbolis burlaivis „Meridianas“ gegužės 13 d. jau ketvirtą kartą kelia bures ir skelbia sezono pradžią. Kartu su burių pakėlimu savo veiklą atnaujina „Meridiano“ restoranas, kuriame šį sezoną įvyko reikšmingų pasikeitimų, nes restorano virtuvei vadovauti ėmėsi garsus Lietuvos virtuvės šefas Robertas Ščesnavičius.

2017-01-16

„Meridianas“ ruošiamas šiltajam sezonui

Gausų šventinių renginių maratoną užbaigęs Klaipėdos miesto simbolis burlaivis „Meridianas“ pirmą kartą po rekonstrukcijos daro techninę pauzę, kurios metu bus atliekami profilaktiniai laivo sistemų patikrinimo bei kiti techninės priežiūros darbai.  

2016-11-08

Naujasis valgiaraštis jau čia!

Su prasidėjusiu lapkričiu atėjo laikas ir permainoms restorano valgiaraštyje. Šį kartą, restorano virtuvės šefas daug dėmesio skyrė ne tik šviežiausiems deriniams su žuvimi, bet ir su mėsa. Atsižvelgus į sezoniškumą ir regioninių produktų pasiūlą, sukurtas valgiaraštis maloniai nudžiugins kiekvieną apsilankiusį restorane.

2016-10-20

"Beaujolais Nouveau" atvyksta: prancūziška muzika ir pokalbiai apie vyną

Le Beaujolais Nouveau est arrivé!“– šis šūkis suvienija viso pasaulio vyno mylėtojus, kurie kasmet, trečiąjį lapkričio ketvirtadienį, susiburia įvertinti naujojo derliaus vyną.

2016-05-16

Naujasis "Meridiano" meniu: netikėti deriniai ir išskirtiniai delikatesai!

Iškilmingai iškėlęs bures ir visiškai pasiruošęs šiltajam metų sezonui, restoranas „Meridianas“ lankytojus pasitinka kartu su naujuoju valgiaraščiu – Jūsų laukia netikėti deriniai, nauji skoniai ir išskirtiniai delikatesai!

2016-01-25

Verslo pietūs sėkmingai darbo dienai

Jaukiai prie Danės upės krantinės įsikūręs restoranas „Meridianas“ turi ypatingai gerų žinių savo klientams – nuo vasario 1 d. pradedami tiekti verslo pietūs.