Naujienos

2020-03-17

„Meridianas" siūlo dienos pietų sprendimą karantino laikotarpiu

ėl šalyje paskelbto karantino, kol galios jo metu priimti apribojimai, negalėsime aptarnauti Jūsų „Meridiano“ restorane. Tačiau turime galimybę ir toliau gaminti maistą išsinešti bei tokiu būdu pasirūpinti Jūsų pietumis.

2018-12-15

"Meridiano" šefo patirtys iš Pasaulinio šefų kongreso Monake

Neseniai Monako Kunigaikštystėje vyko jau tradicinis Pasaulio restoranų šefų aukščiausio lygio susitikimas "Chefs World Summit", kuriame dalyvavo ir Klaipėdos miesto simbolyje burlaivyje "Meridianas" veikiančio restorano šefas Donatas Kučikas.

2017-12-21

„Meridiane“ atidaryta jūrinių laikrodžių ekspozicija

"Meridiano“ restorane atidaryta unikalių istorinių jūrinių laikrodžių bei įvairių prietaisų paroda „Tarp vandenų ir dangaus“, kurią parengė Klaipėdos laikrodžių muziejus.

2017-01-16

„Meridianas“ ruošiamas šiltajam sezonui

Gausų šventinių renginių maratoną užbaigęs Klaipėdos miesto simbolis burlaivis „Meridianas“ pirmą kartą po rekonstrukcijos daro techninę pauzę, kurios metu bus atliekami profilaktiniai laivo sistemų patikrinimo bei kiti techninės priežiūros darbai.  

2016-11-08

Naujasis valgiaraštis jau čia!

Su prasidėjusiu lapkričiu atėjo laikas ir permainoms restorano valgiaraštyje. Šį kartą, restorano virtuvės šefas daug dėmesio skyrė ne tik šviežiausiems deriniams su žuvimi, bet ir su mėsa. Atsižvelgus į sezoniškumą ir regioninių produktų pasiūlą, sukurtas valgiaraštis maloniai nudžiugins kiekvieną apsilankiusį restorane.

2016-10-20

"Beaujolais Nouveau" atvyksta: prancūziška muzika ir pokalbiai apie vyną

Le Beaujolais Nouveau est arrivé!“– šis šūkis suvienija viso pasaulio vyno mylėtojus, kurie kasmet, trečiąjį lapkričio ketvirtadienį, susiburia įvertinti naujojo derliaus vyną.

2016-05-16

Naujasis "Meridiano" meniu: netikėti deriniai ir išskirtiniai delikatesai!

Iškilmingai iškėlęs bures ir visiškai pasiruošęs šiltajam metų sezonui, restoranas „Meridianas“ lankytojus pasitinka kartu su naujuoju valgiaraščiu – Jūsų laukia netikėti deriniai, nauji skoniai ir išskirtiniai delikatesai!